IDEA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Peterko - "jen jeden hráč"

+2
Lucassus2
Filoktétes
6 posters

Goto down

Peterko - "jen jeden hráč" Empty Peterko - "jen jeden hráč"

Příspěvek  Filoktétes Mon Dec 21, 2009 3:43 pm

Většina z Vás to už asi viděla

http://travilog.org.ua/cz/9902516/3f666fbf96fa0a01252fad2f5069f509/1/1

k tomu zbývá dodat, že ani útokem se Peterko moc zabývat nemusí, i na to má loutky. Kromě dříve zmíněných můžeme do jeho tábora připočítat ORO, S.P.Q.R. a DK. A co naše strana? Začíná podstatu "jen jednoho hráče" chápat už třeba alespoň polovina? Nebo pořád budeme tvrdit, že ve spojení s TRESTEM už není proti komu bojovat? Koneckonců, stojíme teprv na poslední hradbě (která se tak trochu vikle), možná už je čas se zorientovat.
Filoktétes
Filoktétes

Počet príspěvků : 107
Datum registrace : 04. 06. 09
Věk : 44

Návrat nahoru Goto down

Peterko - "jen jeden hráč" Empty Re: Peterko - "jen jeden hráč"

Příspěvek  Lucassus2 Mon Dec 21, 2009 6:53 pm

To je obrana jak na divu sveta. Very Happy

Lucassus2

Počet príspěvků : 18
Datum registrace : 31. 10. 09

Návrat nahoru Goto down

Peterko - "jen jeden hráč" Empty Re: Peterko - "jen jeden hráč"

Příspěvek  Filoktétes Mon Dec 21, 2009 8:08 pm

Lucassus2 napsal:To je obrana jak na divu sveta. Very Happy

Alianční. Peterko je aliance. A div stačí srazit o pár levelů, Peterka chceme vygumovat, ze všech jeho účtů.
Filoktétes
Filoktétes

Počet príspěvků : 107
Datum registrace : 04. 06. 09
Věk : 44

Návrat nahoru Goto down

Peterko - "jen jeden hráč" Empty Re: Peterko - "jen jeden hráč"

Příspěvek  kjubik Mon Dec 21, 2009 11:49 pm

Very Happy do toho Very Happy potrrebuje to bounce

kjubik

Počet príspěvků : 36
Datum registrace : 01. 07. 09

Návrat nahoru Goto down

Peterko - "jen jeden hráč" Empty Re: Peterko - "jen jeden hráč"

Příspěvek  H.Boci Tue Dec 22, 2009 2:06 am

Mnooo....spočítejte kolik je tam hrdinu , pak armády a vyjde vám že tam každej poslal asi 17 k armi a to není zase tak moc. To mi někdy posíláme víc. Pěkný je na tom kolik lidí tam je a jestli mi taky tak vzorně posíláme podpory. Já si ale myslím že na učtě peterko je 5 lidí a ty sami ovládají podle mě každý aspoň dva učty. Celkem mužou mít bez problému klidně i 20 učtu a ty všechny to hrajou pro jeden a to pro peterka. Nemá tedy větší problem svolávat podporu když má v rezervě tolik učtu. Dříve sem to taky hrál podobně že sem měl jen já 5 učtu a dělal sem špeha v několika aliancích. Možná že i peterko je mezi náma a ani to nevíme.....Je to jen hra a když umí hrát na hraně tak má pak obrovskou výhodu. Nevím čím peterko je ale musí se tomu hooodně věnovat aby měl tem uspěch co má....Je to všechno o čase a trochu chytrosti..... Very Happy

H.Boci

Počet príspěvků : 15
Datum registrace : 13. 11. 09

Návrat nahoru Goto down

Peterko - "jen jeden hráč" Empty Re: Peterko - "jen jeden hráč"

Příspěvek  tata Tue Dec 22, 2009 6:16 pm

H.Boci napsal:Mnooo....spočítejte kolik je tam hrdinu , pak armády a vyjde vám že tam každej poslal asi 17 k armi a to není zase tak moc. To mi někdy posíláme víc. Pěkný je na tom kolik lidí tam je a jestli mi taky tak vzorně posíláme podpory. Já si ale myslím že na učtě peterko je 5 lidí a ty sami ovládají podle mě každý aspoň dva učty. Celkem mužou mít bez problému klidně i 20 učtu a ty všechny to hrajou pro jeden a to pro peterka. Nemá tedy větší problem svolávat podporu když má v rezervě tolik učtu. Dříve sem to taky hrál podobně že sem měl jen já 5 učtu a dělal sem špeha v několika aliancích. Možná že i peterko je mezi náma a ani to nevíme.....Je to jen hra a když umí hrát na hraně tak má pak obrovskou výhodu. Nevím čím peterko je ale musí se tomu hooodně věnovat aby měl tem uspěch co má....Je to všechno o čase a trochu chytrosti..... Very Happy

Nebudu porad omylat,ze to hraju poprvy a tak nektere "podrazy" urcite neznam,ale myslim,ze Peterkovi by stacil jeho vlastni ucet,off a na def ma ali PA.

tata

Počet príspěvků : 43
Datum registrace : 09. 08. 09

Návrat nahoru Goto down

Peterko - "jen jeden hráč" Empty Re: Peterko - "jen jeden hráč"

Příspěvek  kjubik Wed Dec 23, 2009 11:14 pm

vubec bych se nedivil kdyby peterko byl spojen s mh.ci spise to byl i on.je u nej moc divnejch veci.staci uz jen spehovani po jednom spehovi.peterko neni podle me ferovej hrac!!!!!!!!!!! podrazak atd............

kjubik

Počet príspěvků : 36
Datum registrace : 01. 07. 09

Návrat nahoru Goto down

Peterko - "jen jeden hráč" Empty Re: Peterko - "jen jeden hráč"

Příspěvek  Filoktétes Wed Jan 06, 2010 9:27 am

http://travilog.org.ua/cz/6809456/40580085d2987f7cda0a6d999b8205a7/2/1

Sešlo se tam 31 hrdinů. Víme, čí je ten útok?
Filoktétes
Filoktétes

Počet príspěvků : 107
Datum registrace : 04. 06. 09
Věk : 44

Návrat nahoru Goto down

Peterko - "jen jeden hráč" Empty Re: Peterko - "jen jeden hráč"

Příspěvek  tata Wed Jan 06, 2010 8:33 pm

ja to nevim,ale myslim,ze je jasny:dokud bude ali PA a Peterkovo zazemi,tak mame pravdepodobne krale a viteze tohohle servru Shocked

tata

Počet príspěvků : 43
Datum registrace : 09. 08. 09

Návrat nahoru Goto down

Peterko - "jen jeden hráč" Empty Re: Peterko - "jen jeden hráč"

Příspěvek  Filoktétes Fri Jan 08, 2010 10:16 am

tata napsal:ja to nevim,ale myslim,ze je jasny:dokud bude ali PA a Peterkovo zazemi,tak mame pravdepodobne krale a viteze tohohle servru Shocked

Touche, Tato. K tomu útoku - mezi top útočníky se mihnul Choze a vzápětí zmizel jeho účet, že by poslední plácnutí? Lidi, není to poprvé a takováhle hra je mírně řečeno na hovno. Peterko si nasbíral bodíky, 31 nepřátelských hrdinů poskočilo o X levelů a my se o tom dozvídáme z Peterkova fóra. Díky, Choze, šlo-li opravdu o Tebe.

Kurňa, pojďte schodit pár šmejdů od -PA- !!!!!!!!!!!!!! Že by si třeba Casey musel vyskakovat - kdyby to Choze bouchnul do něj, dal vědět a ostatní za ním poslali nějakou tu artilerii, mohlo být o účet -PA- míň.
A pište si o podpory, když k Vám někdo jde!! Od toho máme fórum!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Filoktétes
Filoktétes

Počet príspěvků : 107
Datum registrace : 04. 06. 09
Věk : 44

Návrat nahoru Goto down

Peterko - "jen jeden hráč" Empty Re: Peterko - "jen jeden hráč"

Příspěvek  Slimm Fri Jan 08, 2010 12:49 pm

Tak podme do -PA- pokud jim zhodime par tech silnych hracu tak je mozem likvidovat pekne po jednom.Tenhle servr sice bude koncit ale abych az do konce sem jen chodil naklikat stavnu to se mi fakt nechce podme do nich.To vás to baví jen stavět?
Slimm
Slimm

Počet príspěvků : 47
Datum registrace : 04. 06. 09
Věk : 35

Návrat nahoru Goto down

Peterko - "jen jeden hráč" Empty Re: Peterko - "jen jeden hráč"

Příspěvek  Slimm Fri Jan 08, 2010 12:58 pm

Souhlasím s tata pokud někdo něco neudělá tak tenhle server vyhraje PETERKO a ani TREST ho nezastaví pokud do něj nepudou už teď.
Zničit co nejvíc těh jeho poskoku a pak se vsichni vrhnout na něj.
Slimm
Slimm

Počet príspěvků : 47
Datum registrace : 04. 06. 09
Věk : 35

Návrat nahoru Goto down

Peterko - "jen jeden hráč" Empty Re: Peterko - "jen jeden hráč"

Příspěvek  Filoktétes Fri Jan 08, 2010 1:30 pm

Hráč HEROIN FREE z -PA- mi postavil vesičku ob políčko vedle mého 1. města. Je jen jedinný způsob reakce - jdu ji zmizet. Pokud se někdo připojí, budu rád.
Filoktétes
Filoktétes

Počet príspěvků : 107
Datum registrace : 04. 06. 09
Věk : 44

Návrat nahoru Goto down

Peterko - "jen jeden hráč" Empty Re: Peterko - "jen jeden hráč"

Příspěvek  Slimm Fri Jan 08, 2010 2:41 pm

poslal jsem spehy okouknout hrace PA a jdu do nich
Slimm
Slimm

Počet príspěvků : 47
Datum registrace : 04. 06. 09
Věk : 35

Návrat nahoru Goto down

Peterko - "jen jeden hráč" Empty Re: Peterko - "jen jeden hráč"

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru