IDEA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Peterko vs. LeeLoo

+12
tata
WariorsPP
Jurasek
BHOH
Slimm
Filoktétes
Velký Bobeš
tfix
kjubik
H.Boci
ladis1
LeeLoo
16 posters

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Goto down

Peterko vs. LeeLoo Empty Peterko vs. LeeLoo

Příspěvek  LeeLoo Sun Nov 29, 2009 2:50 pm

Zdravím, jistě jste si všimli mého dnešního vykatapultování hráčem Peterko. Dávám sem co tomu předcházelo. Jinak co se mě týče, po dohodě s pár hráči možná předám účet, někomu kdo bude mít nervy se s tím srát. Mám po 4 vesnicích včetně hlavní s veškerou off armádou. Můj učet má celkem 5x MC15 a 3x MC9, zrušené mám jen to hlavní MC15, takže by se ještě něco tvořit teoreticky dalo. Ovšem pravděpodobnější varianta bude: Nechám si Vámi jakožto spoluhráči a mnohdy kamarády rozebrat vesnice, předám dál artefakt, smažu účet a kamarádovy pošlu zlatky. A to bude konec přátelé. Vím téměř jistě že já již pokračovat nechci. Můj účet beztak od konce prázdnin, kdy jsem dal v práci výpověď a vrátil se na školu jen chřadne. Travian jsem hrál jen z důvodu že jsem byl jakožto projektant v práci 8,5 hodiny denně na počítači. Od prázdnin už to jen tak udržuji v chodu téměř bez farmení a nějakého většího hraní. Holt řekl jsem si že to ještě nějak jakožto můj poslední server doklepu. Peterko když pominu způsob, tak mi opravdu udělal službu a já budu mít teď konečně klid a více volného času Smile


Házim sem tedy naší veškerou konverzaci která se udála na základě tohoto mého útoku:

http://travilog.org.ua/cz/2440978/6d23a562efb1901fd5badeae6dbc44e1/1/1

Všem příznivcům Peterka doporučuji přečíst, možná si na něj konečně uděláte objektivní názor.

Peterko
žádný předmět
28.11.09 21:06:52

mozes mi vysvetlit,preco utocit na hotameveho?
to ti mam rozj*bat hlavnu ako tomu blbeckovi,co to zacal?

zacinate ma startovat
____________
LeeLoo psal:

Zdravim,

útočim jen tak, protože sem zahlídnul jeho jméno v nějaké HZ. Nicméně příště, až mi budeš psát, tak zkus zapojit pozdrav, slušnost a mozek. Jinak se asi odpovědi nedočkáš. Takže buď se budem bavit slušně a nebo vůbec. A co se výhružek týče, na ty také nemám náladu, buď něco předvěď nebo si je nech pro někoho jiného.

LeeLoo
____________
Peterko psal:

Ahoj

Prepac,dnes bol vcelku perny den,trochu som uletel.
Poprosim ta o dalsie neutocenie,napriek tomu,ze uvidis jeho meno v dalsich HZ.


PS. ak chces skutocne vidiet akciu,mozem posluzit okamzite Smile

Peterko
____________
LeeLoo psal:

Akce se nebráním, teď jsem z jedné přišel.

Nicméně útok na toho (už ani nevim koho) byl z důvodu, že jsem něměl kam jinam, můj artefakt mi hodil 3x rychlejší jednotky a jak jsem již psal, četl jsem v nějaké HZ že s tím hráčem má někdo problém. A já rád pomáhám Smile S Tebou jsem zatím problém žádný neměl, vyvolávat ho nebudu. Ale jak se zachováš záleží na Tobě, já se přizpůsobim všemu...

LeeLoo
____________
Peterko psal:

Mozme to uzavriet dalsim neutocenim?

____________
LeeLoo psal:

Pokud nebudou naše aliance ve válce, tak klidně ano.
____________
Peterko psal:

ok
maj sa
____________
LeeLoo psal:
29.11.09 03:18:45

Dobrou noc .)


Na základě výsledku této diskuze jsem šel v klidu spát, po těch 15 pivech co jsem na koncertě do sebe vylil se mi už opravdu chtělo…

Ráno se probudím a 4 vesnice na sračku včetně hlavní s veškerou armádou.


____________
LeeLoo psal:
29.11.09 12:14:32

Co na to říct... Budeš asi fajn člověk viď.
____________
Peterko psal:

myslim,ze som fain clovek
len ty si siel na mna moc zhurta
povodne som to nechcel riesit,ale potom som si uvedovil,ze nie si spojenec,nemozem s tebou do buducna pocitat - kedy kolvek ma bez rozpakov napadnes
len vyuzivas prilezitosti,ked je niekto pod utokmi a pridas sa s umyslom ziskat lacne off bodiky
nikdy si nebol pod palbou, o com svedci tvoja deff statistika
nemas vlastny deff,pretoze si ho nikdy nepotreboval
prechadzal si farmy s celou off

ale mojich defakov nicit nebudes

Peterko
____________
LeeLoo psal:

Kdybys včera nepsal zdali to můžem uzavřít dalším neútočením, bral bych to jinak. Takhle jsi pro mě opravdu něco jiného.
____________
Peterko psal:

povodne som to mal v plane
potom som si opat precital,co si pisal

a nastvalo ma to
____________
LeeLoo psal:

Opravdu Moc hezký...

Já už dál nejdu. Skoro bych řekl že jsi mi udělal dobrou službičku, když pominu způsob. Naši konverzaci ale přeposílám dále, aby lidé věděli co jsi zač a co pro Tebe znamenají dohody. Kdyby jsme jí od včera neměli, tak si takhle v klidu nespim.

Užij si hru

LeeLoo
____________
Peterko psal:

Nechces mi snad povedat,ze si si pospal kvoli mne Smile
____________
Peterko psal:

na moju spravu si mi mal napisat jednoduchu odpoved:prepac,ze som zautocil na tvojho hraca,nevedel som,ze s tebou spolupracuje
poziadal ma o to aliancik

finito
____________
LeeLoo psal:

Nic nevysvětluj, oba víme jak to je. Z naší včerejší konverzace a dnešního rána je vše dost patrné.

Nemám náladu se dále bavit s někym na Tvé úrovni inteligence a podlosti, takže konec.
____________
Peterko psal:

tak pal do pr*ele

Peterko
____________
LeeLoo psal:

Nic jiného jsem už ani nečekal.
____________
Peterko psal:
29.11.09 12:33:38

odpal
LeeLoo
LeeLoo

Počet príspěvků : 123
Datum registrace : 01. 07. 09
Věk : 37
Location : Praha

Návrat nahoru Goto down

Peterko vs. LeeLoo Empty Re: Peterko vs. LeeLoo

Příspěvek  ladis1 Sun Nov 29, 2009 5:14 pm

perko je sráč a nečestnej člověk.

ladis1

Počet príspěvků : 131
Datum registrace : 16. 08. 09

Návrat nahoru Goto down

Peterko vs. LeeLoo Empty Re: Peterko vs. LeeLoo

Příspěvek  H.Boci Sun Nov 29, 2009 5:24 pm

také na něho dojde Evil or Very Mad Twisted Evil Smile

H.Boci

Počet príspěvků : 15
Datum registrace : 13. 11. 09

Návrat nahoru Goto down

Peterko vs. LeeLoo Empty Re: Peterko vs. LeeLoo

Příspěvek  kjubik Sun Nov 29, 2009 5:27 pm

CELOALIANČNÍ AKCI NA PETERKA!!!! TO BY SI ZASLOUŽIL. Very Happy SRÁČ JEDEN

kjubik

Počet príspěvků : 36
Datum registrace : 01. 07. 09

Návrat nahoru Goto down

Peterko vs. LeeLoo Empty Re: Peterko vs. LeeLoo

Příspěvek  tfix Sun Nov 29, 2009 6:39 pm

Peterko se omluvil a čeká na požadavky, pokud budou vzneseny.
tfix
tfix

Počet príspěvků : 220
Datum registrace : 04. 06. 09
Location : Praha

Návrat nahoru Goto down

Peterko vs. LeeLoo Empty Re: Peterko vs. LeeLoo

Příspěvek  Velký Bobeš Sun Nov 29, 2009 6:48 pm

to zní nadějně. mohli bysme třeba po něm chtít 14 dní hodinovku?! nebo co
Velký Bobeš
Velký Bobeš

Počet príspěvků : 25
Datum registrace : 10. 11. 09

Návrat nahoru Goto down

Peterko vs. LeeLoo Empty Re: Peterko vs. LeeLoo

Příspěvek  Filoktétes Sun Nov 29, 2009 6:54 pm

Jaké mohou být požadavky za likvidaci hráče s velkým H? Navíc takovým zpúsobem? Surovinky? Vesničky? Uff.

Viděl bych dvě varianty - pokud byla omluva myšlena vážně a sám Leeloo je ochoten ji přijmout. Peterko jako spojenec, nebo se začněme zabírat otázkou, jak a jestli na něj máme vojensky.
Filoktétes
Filoktétes

Počet príspěvků : 107
Datum registrace : 04. 06. 09
Věk : 44

Návrat nahoru Goto down

Peterko vs. LeeLoo Empty Re: Peterko vs. LeeLoo

Příspěvek  Slimm Sun Nov 29, 2009 7:32 pm

No ted vidite jaky je clovek a to jste mu chteli nekteri posilat podpory.Aspon vite ceho je schopen.A tim ze by na nej sla cela ally by jsme spis jen pichly do vosiho hnizda ma tu moc spojencu kteri by ho podporili,tim by jsme meli velke ztraty,nejspis by jsme ho i znicily ale pak by na nas slo dost elitnich hracu ktri jsou jeho kamosi.
Slimm
Slimm

Počet príspěvků : 47
Datum registrace : 04. 06. 09
Věk : 35

Návrat nahoru Goto down

Peterko vs. LeeLoo Empty peterko

Příspěvek  BHOH Sun Nov 29, 2009 11:13 pm

Tak na tohle myslím zrovná já,že můžu zaregovat :-))
Za 1. když jsem šel na hráče hotameveho a já ho vybral,dostal jsem malou radu od našeho "spoluhráče" FILOKATES: "nevím, jestli se situace v něčem nezměnila, ale Hotameveho se těšil ochraně Peterka. Hodně štěstí!" Tak jsem mu odepsal,že podpoře se těší skoro každý,nacož mi odepsal "hodně štěstí"...
Po 2 vybráních hráče hotameveho přišla opravdu odveta Peterka,nejenom na mně(což beru,když jsem si začal válku..),ale i na jiné hráče,o kterých Peterko a jeho společnící na jednom účtě nemohli vědět!!!
Ale i to bylo málo a hráči,kteří se mně zastali,byli potrestáni!!!
A proto se Vás všech ptám ?? Nemyslíte si,že "náš" jeden spoluhráč "fil....." je jeho věrný BONZÁK ???
Nesoudil bych tak,ale už druhý den po útoku mi psal hráč Ho......a Pet....,jestli chci opravdu smazat,jak jsem to psal v HZ ?????????????
Možná se pletu,ale styl vyjadřování hráče F svědčí o tom,že (a teď promiň),jsi SRÁČ a jestli se pletu,tak Ti nabízím osobní tel.,abychom si to vyjsnili !!!
Čekám na Tvou žlutou a jestli se potvrdí,že jsi kvakal,tak si mně nepřej!!!

BHOH

Počet príspěvků : 5
Datum registrace : 29. 11. 09

Návrat nahoru Goto down

Peterko vs. LeeLoo Empty Re: Peterko vs. LeeLoo

Příspěvek  Jurasek Mon Nov 30, 2009 12:09 am

tfix napsal:Peterko se omluvil a čeká na požadavky, pokud budou vzneseny.

V tomto případě je omluva výsměch,Peterko trestá hráče za to co sám dělá v daleko horšim provedení,pokud bude příležitost půjdu po něm za každou cenu.

Jurasek

Počet príspěvků : 10
Datum registrace : 04. 06. 09

Návrat nahoru Goto down

Peterko vs. LeeLoo Empty Re: Peterko vs. LeeLoo

Příspěvek  Filoktétes Mon Nov 30, 2009 12:14 am

Věc se má takhle, Bhohu:

Rozhodl ses zaútočit na Peterkův záložní účet. Varoval jsem Tě, že Hotamveme patří jemu, dělal jsi ramena a nazval jsi mne přizdisráčem. Přesto jsem Tě podpořil, faky poslal, a když jsi po zásluze za svoji blbost dostal na prdel, poslal jsem Ti i obilí. Ne, poděkování nečekám.
Tvoje stupidita měla za následek i likvidaci Leela, který se do celé Tvojí akce následně zapojil také. Ne, nečekám, že to svojí polofunkční mozkovnou pochopíš, ale správná Tvoje reakce by měla znít "odpusťte mi, Ideo, že jsem to tak posral, škoda že jsem neposlechl Filoktéta a je mi líto, že jsem si spletl přizdisráčství s inteligencí".
Bohužel, je to nad Tvoje možnosti, tak Tě poprosím o jediné - zkus se alespoň naučit psát moje jméno a neotravuj mne dalšími žvásty. Howg.

PS: Tvoje žlutky mažu rovnou, pro rozhovor pro mne prostě nejsi partnerem.
Filoktétes
Filoktétes

Počet príspěvků : 107
Datum registrace : 04. 06. 09
Věk : 44

Návrat nahoru Goto down

Peterko vs. LeeLoo Empty Re: Peterko vs. LeeLoo

Příspěvek  Slimm Mon Nov 30, 2009 12:22 am

Jestli Peterkovy nekdo z nasich bonzuje tak to je nejvetsi projev toho ze je uplne ten nejvetsi srac.A menim nazor po tom co sem si tu vsechno precet.Presne jak tu psal Jurasek on tresta za to co sam dela a myslim ze by vedeni melo misto s nim vyjednavat proste dat pokyn k ally utoku na nej a jeho posrany kamose.Tohle me dost namychlo co sem tu cet.Proste ho znicit on tu utoci na nase lidi a my budem s nim vyjednavat a jen se divat jak nici armu nasim(omlouvam se ,nechtel bych tu nikoho nasrat z vedeni ale mam uz dost popito kdyz to tu pisi.)
Slimm
Slimm

Počet príspěvků : 47
Datum registrace : 04. 06. 09
Věk : 35

Návrat nahoru Goto down

Peterko vs. LeeLoo Empty Re: Peterko vs. LeeLoo

Příspěvek  WariorsPP Mon Nov 30, 2009 10:14 am

Pratele,

..muj nazor k cele veci:

1. LeeLoo je jeden z nasich nejlepsich hracu - mozna vubec nejlepsi ..jeho slovnik je trosku drsnejsi Smile ..stejne jako jeho sekery a teutoni...jeho jednani ale bylo vzdy prime a ferove - viz. i jeho komunikace s peterkem. Nesouhlasim s vedenim ohledne jednani s hracem Peterko - hrac, ktery je schopen timto zpusobem jednat a podle napadnout hrace - pro mne neni hrac se kterym bych chtel byt v jedne alianci nebos nim nejak spolupracovat - radeji padnu ale se vztycenou hlavou.. jedine o cem bych si dovolil jednat je utok na jeho ucet

2. Filoktétes - neverim a nesouhlasim s tim ze je to speh Peterka - Filoktétes je velmi aktivni hrac a ma podle mne jen obecne vetsi prehled o situaci - diky sve aktivite

3. Chtel jsem to tu napsat jiz drive, ale nyni je podle mne idealni doba - pratele myslim, ze uz se tu trosku zname ..a ze po tech ruznych prichodech x odchodech se ali rekneme vykrystalizovala - myslim si, ze kazdy z nas tusi jake jsou jeho moznosti a schopnosti - rad bych tu navrhl povinnost zasilani surek nasim nejlepsim hracum (nechal bych na vedeni sektorove vyhodnotit a hraci by posilali denne z kazde vesnicky 1 obchodnika - treba) ..chci tim rict, ze by jsme se jako ali meli semknout a rict kteri hraci jsou pro nas ty No.1 (kdo se neboji a ma na to hrat na zlatky, NPC, valit pomocnou Off do minus XX XXX/hod atd.) - proste muj nazor je ten, ze obecne budu vzdy branit a podporovat zejmena nase nejlepsi hrace ..a az treba hrac Tip (bez urazky) bude nas nejlepsi Off hrac, pak budu branit a podporovat vsim co mam prave jeho

4. LeeLoo - rad bych kdyby jsi tu s nama zustal a sulil to stejne jako od tech prazdnin Smile - pokud jako ali pomuzeme, tak cca za 1 mesic mas tu armu zpet - chapu tve rozcarovani, nechut (na kazdeho to obcas prijde co si budem povidat ze?) ..ale rekni mi narovinu ..nemas chut mu aspon trosku nakopat prdel? ..ja ano a myslim, ze nejsem sam

CO TY?

Warri
WariorsPP
WariorsPP

Počet príspěvků : 138
Datum registrace : 04. 06. 09
Věk : 60
Location : Staré Město

Návrat nahoru Goto down

Peterko vs. LeeLoo Empty Re: Peterko vs. LeeLoo

Příspěvek  Filoktétes Mon Nov 30, 2009 11:59 am

WariorsPP napsal:
2. Filoktétes - neverim a nesouhlasim s tim ze je to speh Peterka - Filoktétes je velmi aktivni hrac a ma podle mne jen obecne vetsi prehled o situaci - diky sve aktivite

Doprdele práce, a proč bych taky měl být?! Protože se stalo to, co jsem Bhohovi předpověděl? Že si rozbije hubu? Že má Peterko prsty v mnoha účtech okolo, není žádné tajemství, stačí prostě číst profily. Zrovna Hotaveme je třeba účet namísto zmizelého Gladiátora, který měl sdělení, že je Peterkovým pucflekem, přímo v profilu. Co tedy nějaký Hotaveme, kterému Peterko dovolí zabrat všechny vesnice včetně MC, asi může být zač?! Varoval jsem Tě před tím, kam lezeš, Bhohu, nazval jsi mne za to přizdisráčem. Dopadlo to, jak muselo, a teď ze mne proto děláš zrádce??!!

Je mi líto jedno - že účet ruší Leeloo a ne Bhoh. Obojí považuji za ránu pro Ideu.
Filoktétes
Filoktétes

Počet príspěvků : 107
Datum registrace : 04. 06. 09
Věk : 44

Návrat nahoru Goto down

Peterko vs. LeeLoo Empty Re: Peterko vs. LeeLoo

Příspěvek  WariorsPP Mon Nov 30, 2009 1:08 pm

Filoktétesi - uklidni se!

Bhoh vyjadril svuj nazor - konec tecka.

Je veci ostatnich - kompetentnich - aby se k udalosti vyjadrili - ja za sebe jsem svuj nazor rekl - nejsi spehem, naopak patris mezi aktivni a dobre hrace, kteri bojuji za ideu - pokud ma nekdo jiny nazor necht ho rekne, ale take podlozi pripadnou komunikaci apod.

Pevne verim, ze LeeLoo stejne tak ty nebo Bhoh nebudou mazat ucty - tim ze tu ale na sebe budem "kricet", vzajemne se nenavidet, tim, ze nebudem jeden druhemu pomahat pomuzem jen souperi

Takze damy a panove! .. koukejte se trosku sebrat a pojdme spolecne peterkovi nakopat prdel !!!

Nebudu tu delat nejake hlasovani pac to neumim - ale pokud tu do 24h nebude jiny prevazujici nazor, tak bych rad pozadal generala sira Karlose o vypracovani utoku na hrace Peterko

Dekuji

..a nezapomente ..je to jen hra

Warriors
WariorsPP
WariorsPP

Počet príspěvků : 138
Datum registrace : 04. 06. 09
Věk : 60
Location : Staré Město

Návrat nahoru Goto down

Peterko vs. LeeLoo Empty Re: Peterko vs. LeeLoo

Příspěvek  Filoktétes Mon Nov 30, 2009 1:59 pm

Buďme si vědomi jednoho - Peterko je spíš aliance než hráč, a ne zrovna slabá. Bude to o něco těžší oříšek než PZS a počítejme se ztrátami, řekl realisticky uvažující sráč Filoktétes. Narazili u něj Meistři a nepletu-li se, nepochodili ani Reavers.
Ale pokud jsou naše esa odhodlána do toho jít, pojďme pomstít Leela. Mám takový pocit, že Ideje moc nesvědčí klid, ale v akci to docela šlape.
Filoktétes
Filoktétes

Počet príspěvků : 107
Datum registrace : 04. 06. 09
Věk : 44

Návrat nahoru Goto down

Peterko vs. LeeLoo Empty Re: Peterko vs. LeeLoo

Příspěvek  BHOH Mon Nov 30, 2009 3:01 pm

OK,posílám teda velkou OMLUVU,unáhlil jsem se.. Měl jsem Ti napřed napsat žlutou a né tady do toho tahat ostatní.
Měl jsem Tě poslechnout,ale klid,to opravdu nemusím. Je to jen klikání..
Takže veřéjně se omlouvám hráči Filoktétes za ten včerejšek :-((
Snad bude omluva přijata,byl jsem trošinku "oslavenej",dcera měla 15 a druhá bude mít 18 :-))
Když Sir zavelí,jdu do toho s Váma !!!

BHOH

Počet príspěvků : 5
Datum registrace : 29. 11. 09

Návrat nahoru Goto down

Peterko vs. LeeLoo Empty Re: Peterko vs. LeeLoo

Příspěvek  tata Mon Nov 30, 2009 5:26 pm

Jak jsem uz psal Diablovi i Karlosovi,byl bych pro odvetu.Jak pise Wariors PP"vecne tady nebudeme a je to jen hra".Pri dobry organizace a ne slepym utokum by jsme snad sanci mit meli,ne?

tata

Počet príspěvků : 43
Datum registrace : 09. 08. 09

Návrat nahoru Goto down

Peterko vs. LeeLoo Empty Re: Peterko vs. LeeLoo

Příspěvek  Mency Mon Nov 30, 2009 5:38 pm

sance je vzdy, kouknete treba na milda, cely ucet v troskach, jen hlavni na nohou a myslim ze nema za co stydet http://travian-reports.net/cz/raport.php?id=323305635de

Mency

Počet príspěvků : 51
Datum registrace : 01. 07. 09

Návrat nahoru Goto down

Peterko vs. LeeLoo Empty Re: Peterko vs. LeeLoo

Příspěvek  Herry Mon Nov 30, 2009 5:41 pm

Dovolím si sem hodit jeden log z dnešního dopoledne.

"Mrchožroutům" z řad příznivců Peterka (a bývalých členů TBR) se dostalo chuti na Leeluv unikatní art.

VÝSLEDEK

Pokud jde o Leela, tak za vedení mohu sdělit, že nám celá věc není lhostejná - viz. výše uvedené bránění - nejde čistě o bránění artu, ale o účet i o hráče.

A je jedna věc, která by mi udělala velikou radost. Podívat se na log, ve kterém Leeloo nakope Peterkovi PRDEL!!!

Herry
Herry
Herry

Počet príspěvků : 65
Datum registrace : 28. 07. 09
Věk : 42
Location : Praha

Návrat nahoru Goto down

Peterko vs. LeeLoo Empty Re: Peterko vs. LeeLoo

Příspěvek  tata Mon Nov 30, 2009 6:39 pm

Mency napsal:sance je vzdy, kouknete treba na milda, cely ucet v troskach, jen hlavni na nohou a myslim ze nema za co stydet http://travian-reports.net/cz/raport.php?id=323305635de
Nechci "kopat do mrtvoly"(i kdyz prisel jen o def,of mu zustala cela),ale to on urcite neni a neni tohle dobry zacatek,i kdyz bez naseho pricineni?

tata

Počet príspěvků : 43
Datum registrace : 09. 08. 09

Návrat nahoru Goto down

Peterko vs. LeeLoo Empty Re: Peterko vs. LeeLoo

Příspěvek  Mency Mon Nov 30, 2009 8:38 pm

tfix napsal:Peterko se omluvil a čeká na požadavky, pokud budou vzneseny.

neberte to prosim jako popichovani nebo tak, ale bylo nakonec neco vzneseno??

Mency

Počet príspěvků : 51
Datum registrace : 01. 07. 09

Návrat nahoru Goto down

Peterko vs. LeeLoo Empty Re: Peterko vs. LeeLoo

Příspěvek  ladis1 Tue Dec 01, 2009 1:03 am

já bych požadoval od něj jako omluvu--zrušení jeho účtu a pokud to nemůže splnit,tak bych mu v tom rád pomohl Laughing Laughing Laughing

ladis1

Počet príspěvků : 131
Datum registrace : 16. 08. 09

Návrat nahoru Goto down

Peterko vs. LeeLoo Empty Re: Peterko vs. LeeLoo

Příspěvek  charvos Tue Dec 01, 2009 8:18 am

ladis1 napsal:já bych požadoval od něj jako omluvu--zrušení jeho účtu a pokud to nemůže splnit,tak bych mu v tom rád pomohl Laughing Laughing Laughing

myslim ze lepe by to nenapsal nikdo Smile vsema deseti sem pro (i kdyz me to treba taky muze stat ucet)

charvos

Počet príspěvků : 58
Datum registrace : 04. 06. 09
Věk : 41
Location : Ostrava

Návrat nahoru Goto down

Peterko vs. LeeLoo Empty Re: Peterko vs. LeeLoo

Příspěvek  tata Tue Dec 01, 2009 12:00 pm

Sel bych do toho hned,ale proti vcerejsku s 10% elanem Shocked

tata

Počet príspěvků : 43
Datum registrace : 09. 08. 09

Návrat nahoru Goto down

Peterko vs. LeeLoo Empty Re: Peterko vs. LeeLoo

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru